Pytania i odpowiedzi

W tym roku wakacje z salsą trwają od 19 do 30 sierpnia.

Zarówno ręczniki jak i suszarka są dostępne w każdym pokoju. Dodatkowo – ręczniki wymieniane są prawie każdego dnia. Hotel prosi jedynie o nie wynoszenie ręczników na basen/plażę.

Dla Summerowiczów podróżujących autokarem przewidziane jest miejsce na jeden bagaż główny do 20 kg oraz jeden bagaż podręczny. Dla kobiet pytających o dodatkową torebkę na dokumenty czy jakieś drobnostki – można zabrać 😉

Autokar wyjeżdża w godzinach porannych z Katowic, a dokładnie ze stacji paliw ORLEN, przy ulicy Murckowskiej 22. O dokładnej godzinie wyjazdu autokaru będziemy informować drogą e-mailową na tydzień przed wyjazdem. Sprawdzajcie swoje skrzynki odbiorcze 😉

Osoby zapisujące się same zawsze przydzielamy do pokoi dwuosobowych, chyba że w formularzu zgłoszeniowym zaznaczyły inaczej. Osoby kwaterujemy według tej samej płci, podobnego wieku oraz miejsca zamieszkania.

Dokonanie rezerwacji odbywa się przez naszą stronę: https://summersalsatrip.com/zapisy/
Pod tym linkiem należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Gwarancja miejsca następuje po wpłacie zaliczki lub całej kwoty na konto bankowe Tour Operatora.

Jeśli ktoś chciałby pokój jednoosobowy (dokładniej: dwuosobowy pokój do pojedynczego wykorzystania) – dopłata wynosi 170 PLN/ za dobę.

Dodatkowa opłata jest obowiązkowo płatna w pierwszy dzień wyjazdu przez wszystkich uczestników. Upoważnia do uczestnictwa w programie Summer Dance Trip. Przeznaczona jest na pokrycie kosztów wynajmu sal w hotelu, przygotowania technicznego wyjazdu, organizacji, wynagrodzenia dla instruktorów i artystów.

Nasi instruktorzy starają się dostosować poziom zajęć do wszystkich uczestników. Dodatkowo zajęcia odbywają się na różnym poziomie zaawansowania – począwszy od zajęć typu „basic”, gdzie można zapoznać się z danym stylem tanecznym i nauczyć podstawowych kroków przez zajęcia „intermediate” – poziom średniozaawansowany, aż po „advanced” – zaawansowany. Dodatkowo zawsze organizujemy parę godzin zajęć typu „open”, na których każdy może uczestniczyć bez względu na poziom zaawansowania.

Wyjazd skierowany jest dla każdego, zarówno dla par jak i singli. Warto nadmienić iż, zwykle proporcje osób jadących w pojedynkę równoważą liczbę uczestników zapisujących się w parach – dlatego nasz wyjazd jest dla każdego!

Wyjazd autokaru jest tylko z Katowic.

Co roku organizujemy przynajmniej dwie wycieczki fakultatywne. Podczas tegorocznego wyjazdu do Hiszpanii odbywają się one w dwie środy. Szczegółowy program wycieczek będzie dostępny na naszej stronie z początkiem czerwca 2020. Każdy uczestnik otrzyma dodatkowo wiadomość mailową o szczegółach planowanych wycieczek, na które obowiązują wcześniejsze zapisy. Są one dodatkowo płatne na spotkaniu organizacyjnym – w pierwszym dniu wyjazdu.

Wszystkie pokoje posiadają klimatyzację.

– Lotnisko Barcelona El Prat (BCN) | Odległość od Hotelu Don Angel – 80 km
Sugerujemy: wychodząc z terminalu przylotów po prawej stronie znajduje się dworzec autobusowy. Trasa autobusu, przebiega wzdłuż wybrzeży Costa Brava! Wystarczy wysiąść na przystanku który mieści się tuż przy drzwiach NASZEGO HOTELU Don Angel. Proste prawa? Każdy sobie poradzi! 😄 Poniżej dołączamy w PDF rozkład jazdy autobusów!

Kliknij link: ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSÓW

Można skorzystać również z pociągów jadących wzdłuż wybrzeża (konieczna przesiadka w centrum Barcelony) lub UBER’a albo TAXI.

– Lotnisko Girona (GRO) | Odległość od Hotelu Don Angel – 30 km
Ze względu na grosze skomunikowanie sugerujemy zamówić UBER’a albo TAXI