Pytania i odpowiedzi

Od poniedziałku 21 czerwca wszyscy podróżni udający się do Hiszpanii z Polski drogą lotniczą zwolnieni będą z obowiązku okazywania certyfikatu szczepienia /ozdrowienia czy wyniku testu.

Utrzymany będzie jedynie obowiązek wypełnienia formularza kontroli sanitarnej, który jest dostępny na stronie Spain Travel Health www.spth.gob.es (generuje się kod QR, który jest sprawdzany przed wejściem do samolotu i skanowany w punkcie kontrolnym na lotnisku w Hiszpanii).

Na tej samej stronie znajduje się także link do strony z aktualizowaną co tydzień listą krajów/ stref ryzyka. Warto przed wyjazdem sprawdzić status kraju, z którego się podróżuje.

Zachęcamy do zapoznania się z informacją dotyczącą zasad podróżowania do Hiszpanii oraz panujących na miejscu norm sanitarnych na stronie https://travelsafe.spain.info/pl/. Pomoc i zgłoszenia nieprawidłowości przy wypełnianiu formularza sanitarnego pod całodobowym telefonem: +34 910 50 30 50  lub na adres mailowy: spth@sanidad.gob.es (w języku angielskim i hiszpańskim).

  • Lotnisko Barcelona El Prat (BCN) | Odległość od Hotelu – 80 km

Sugerujemy: Wychodząc z terminalu przylotów po prawej stronie znajduje się dworzec autobusowy linii Segales Bus lub Barcelona Bus. Bilet kupujemy u kierowcy, mówiąc: “Santa Susanna Hotel Don Angel” 😉 “Trasa autobusu, przebiega wzdłuż wybrzeża Costa Brava! Wystarczy wysiąść na przystanku który mieści się tuż przy drzwiach NASZEGO HOTELU. Proste prawa? Każdy sobie poradzi! 😄 Poniżej dołączamy w PDF rozkład jazdy autobusów!

Kliknij link: ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSÓW (z początkiem lipca 2021 ukaże się aktualny letni rozkład jazdy autobusów, będziemy aktualizować).

Można skorzystać również z pociągów jadących wzdłuż wybrzeża (konieczna przesiadka w centrum Barcelony) lub TAXI.

  • Lotnisko Girona (GRO) | Odległość od Hotelu Don Angel – 30 km

Sugerujemy: Ze względu na grosze skomunikowanie sugerujemy zamówić TAXI

Zarówno ręczniki jak i suszarka są dostępne w każdym pokoju. Dodatkowo – ręczniki wymieniane są prawie każdego dnia. Hotel prosi jedynie o nie wynoszenie ręczników na basen/plażę.

Osoby zapisujące się same zawsze przydzielamy do pokoi dwuosobowych, chyba że w formularzu zgłoszeniowym zaznaczyły inaczej. Osoby kwaterujemy według tej samej płci, podobnego wieku oraz miejsca zamieszkania.

Wyjazd skierowany jest dla każdego, zarówno dla par jak i singli. Warto nadmienić iż, zwykle proporcje osób jadących w pojedynkę równoważą liczbę uczestników zapisujących się w parach – dlatego nasz wyjazd jest dla każdego!

Dokonanie rezerwacji odbywa się przez naszą stronę: https://summersalsatrip.com/zapisy/
Pod tym linkiem należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Gwarancja miejsca następuje po wpłacie zaliczki lub całej kwoty na konto bankowe Tour Operatora.

Jeśli ktoś chciałby pokój jednoosobowy (dokładniej: dwuosobowy pokój do pojedynczego wykorzystania) – dopłata wynosi 170 PLN/ za dobę.

Dodatkowa opłata jest obowiązkowo płatna w pierwszy dzień wyjazdu przez wszystkich uczestników. Upoważnia do uczestnictwa w programie Summer Salsa & Sensual Trip. Przeznaczona jest na pokrycie kosztów wynajmu sal w hotelu, przygotowania technicznego wyjazdu, organizacji, wynagrodzenia dla instruktorów i artystów.

Nasi instruktorzy starają się dostosować poziom zajęć do wszystkich uczestników. Dodatkowo zajęcia odbywają się na różnym poziomie zaawansowania – począwszy od zajęć typu „basic”, gdzie można zapoznać się z danym stylem tanecznym i nauczyć podstawowych kroków przez zajęcia „intermediate” – poziom średniozaawansowany, aż po „advanced” – zaawansowany. Dodatkowo zawsze organizujemy sporą liczbę godzin zajęć typu „open”, w których każdy może uczestniczyć bez względu na poziom zaawansowania.

Co roku organizujemy jedną lub dwie wycieczki fakultatywne. Podczas tegorocznego wyjazdu do Hiszpanii odbywają się one w czwartki. Szczegółowy program wycieczek będzie dostępny niebawem na naszej stronie. Każdy uczestnik otrzyma dodatkowo wiadomość mailową o szczegółach planowanych wycieczek, na które obowiązują wcześniejsze zapisy. Są one dodatkowo płatne na spotkaniu organizacyjnym – w pierwszym dniu wyjazdu.

Wszystkie pokoje posiadają klimatyzację.