Nikita Bubnov & Natalia Kawa

Bachata

Nikita to doświadczony instruktor bachaty, łączy długoletnie doświadczenie z pasją do przekazywania wiedzy. Nauczał na wielu wydarzeniach tanecznych, w tym za granicą, m.in. w Belgii, Chorwacji, Estonii, Finlandii, Szwecji, Francji i Czechach. Jako nieustannie rozwijający swoje umiejętności, poszerza warsztat o style, takie jak zouk brazylijski, salsa, modern jazz i balet. Laureat konkursów, m.in. Warsaw Bachata Social Competition i BachataStars Poland, Nikita był także jurorem na wielu festiwalach tanecznych w całej Europie. Jego podejście do tańca podkreśla nie tylko technikę, lecz także emocje, pasję i kontakt między partnerami.

Natalia to doświadczona artystka, pasjonatka tańca od dzieciństwa, specjalizująca się w różnych technikach tańca, takich jak bachata, salsa, jazz dance i tap dance. Ukończyła dwuletni kurs instruktorski w Warszawie w 2018 roku o specjalizacji taniec jazzowy. Jako tancerka wielostylowa zdobyła 5-krotne Mistrzostwo Europy w tańcach karaibskich i wielokrotne tytuły Mistrzyni Polski w takich kategoriach jak bachata i salsa. Jako instruktorka, trenerka i choreografka współpracuje zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi szkołami tanecznymi dzieląc się swoją pasją na wielu festiwalach, warsztatach i zawodach tanecznych. Założycielka kobiecych grup tanecznych, które działają w całej Polsce. Jej pozytywna energia i uśmiech towarzyszą jej nieustannie – prawdziwa petarda tanecznego świata.

Razem rozpoczęli swoją taneczną współpracę w 2023 roku, łącząc swoje pasje i doświadczenie. Ta dynamiczna para to połączenie techniki, emocji i oryginalności, które sprawiają, że każdy ich taniec jest wyjątkowy. N&N to zgrany team, który podbija serca swoim niepowtarzalnym podejściem do tańca.