Pytania i odpowiedzi

  • Lotnisko Barcelona El Prat (BCN) | Odległość od Hotelu – 80 km

Sugerujemy: Wychodząc z terminalu przylotów po prawej stronie znajduje się dworzec autobusowy linii Segales Bus lub Barcelona Bus. Bilet kupujemy najlepiej poprzez internet link poniżej lub u kierowcy w ramach dostępności miejsc, mówiąc: “Santa Susanna Hotel Don Angel” 😉 “Trasa autobusu, przebiega wzdłuż wybrzeża Costa Brava! Wystarczy wysiąść na przystanku który mieści się tuż przy drzwiach NASZEGO HOTELU. Proste prawa? Każdy sobie poradzi! 😄 Poniżej dołączymy letni PDF z rozkładem jazdy autobusów!

Kliknij link: REZERWACJA BILETÓW

Można skorzystać również z pociągów jadących wzdłuż wybrzeża (konieczna przesiadka w centrum Barcelony) lub TAXI.

  • Lotnisko Girona (GRO) | Odległość od Hotelu Don Angel – 30 km

Sugerujemy: Rezerwacji transferu Lotnisko – Hotel Don Angel – Lotnisko można dokonać TUTAJ koszt przejazdu w dwie strony to około 25 EUR.

Zarówno ręczniki jak i suszarka są dostępne w każdym pokoju. Dodatkowo – ręczniki wymieniane są prawie każdego dnia. Hotel prosi jedynie o nie wynoszenie ręczników na basen/plażę.

Osoby zapisujące się same zawsze przydzielamy do pokoi dwuosobowych, chyba że w formularzu zgłoszeniowym zaznaczyły inaczej. Osoby kwaterujemy według tej samej płci, podobnego wieku oraz miejsca zamieszkania.

Wyjazd skierowany jest dla każdego, zarówno dla par jak i singli. Warto nadmienić iż, zwykle proporcje osób jadących w pojedynkę równoważą liczbę uczestników zapisujących się w parach – dlatego nasz wyjazd jest dla każdego!

Dokonanie rezerwacji odbywa się przez naszą stronę: https://summersalsatrip.com/zapisy/
Pod tym linkiem należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Gwarancja miejsca następuje po wpłacie zaliczki lub całej kwoty na konto bankowe Tour Operatora.

Jeśli ktoś chciałby pokój jednoosobowy (dokładniej: dwuosobowy pokój do pojedynczego wykorzystania) – dopłata wynosi 170 PLN / za dobę.

Dodatkowa opłata jest obowiązkowo płatna w pierwszy dzień wyjazdu przez wszystkich uczestników. Upoważnia do uczestnictwa w programie Summer Bachata & Salsa Trip. Przeznaczona jest na pokrycie kosztów wynajmu sal w hotelu, przygotowania technicznego wyjazdu, organizacji, wynagrodzenia dla instruktorów i artystów.

Nasi instruktorzy starają się dostosować poziom zajęć do wszystkich uczestników. Dodatkowo zajęcia odbywają się na różnym poziomie zaawansowania – począwszy od zajęć typu „basic”, gdzie można zapoznać się z danym stylem tanecznym i nauczyć podstawowych kroków przez zajęcia „intermediate” – poziom średniozaawansowany, aż po „advanced” – zaawansowany. Dodatkowo zawsze organizujemy sporą liczbę godzin zajęć typu „open”, w których każdy może uczestniczyć bez względu na poziom zaawansowania.

Co roku organizujemy jedną wycieczkę fakultatywną. Podczas tegorocznego wyjazdu do Hiszpanii wycieczka odbędzie się w piątek 9 sierpnia. Szczegółowy program będzie dostępny na naszej stronie z początkiem lipca 2024. Każdy uczestnik otrzyma wiadomość mailową ze szczegółami. Obowiązują wcześniejsze zapisy. Wycieczka jest dodatkowo płatna, kwota doliczona będzie do opłaty tanecznej płatnej podczas zakwaterowania w recepcji hotelu.

Wszystkie pokoje posiadają klimatyzację.