Pytania i odpowiedzi

Zachęcamy do zapoznania się z informacją dotyczącą zasad podróżowania do Grecji oraz panujących na miejscu norm sanitarnych na stronie https://reopen.europa.eu/pl/map/GRC/7011. Zachęcamy do częstego sprawdzania tej strony, sytuacja za pewne zmieni się na lepsze w okresie wakacyjnym.

Nie musicie szukać rozwiązań na własną rękę.
Najpóźniej do końca maja udostępnimy na naszej stronie formularz zapisów do zorganizowanych przez współpracujące z nami greckie biuro transferów. Będą to transfery wyłącznie dla uczestników naszego wyjazdu. Planujemy zorganizowanie 3 transferów dziennie w dni przyjazdu, oraz 3 transferów dziennie w dni wyjazdu.

Więcej szczegółowych informacji wraz z cenami, pojawi się w dniu publikacji formularza transferowego.

*Transfery są dodatkowo płatne na miejscu

Zarówno ręczniki jak i suszarka są dostępne w każdym pokoju. Dodatkowo – ręczniki wymieniane są prawie każdego dnia. Hotel prosi jedynie o nie wynoszenie ręczników na basen/plażę.

Osoby zapisujące się same zawsze przydzielamy do pokoi dwuosobowych, chyba że w formularzu zgłoszeniowym zaznaczyły inaczej. Osoby kwaterujemy według tej samej płci, podobnego wieku oraz miejsca zamieszkania.

Wyjazd skierowany jest dla każdego, zarówno dla par jak i singli. Warto nadmienić iż, zwykle proporcje osób jadących w pojedynkę równoważą liczbę uczestników zapisujących się w parach – dlatego nasz wyjazd jest dla każdego!

Dokonanie rezerwacji odbywa się przez naszą stronę: https://summersalsatrip.com/zapisz-sie/
Pod tym linkiem należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Gwarancja miejsca następuje po wpłacie zaliczki lub całej kwoty na konto bankowe Tour Operatora.

Jeśli ktoś chciałby pokój jednoosobowy (dokładniej: dwuosobowy pokój do pojedynczego wykorzystania) – dopłata wynosi 170 PLN/ za dobę.

Dodatkowa opłata jest obowiązkowo płatna w pierwszy dzień wyjazdu przez wszystkich uczestników. Upoważnia do uczestnictwa w programie Summer Bachata & Salsa Trip 2022. Przeznaczona jest na pokrycie kosztów wynajmu sal w hotelu, przygotowania technicznego wyjazdu, organizacji, wynagrodzenia dla instruktorów i artystów.

Nasi instruktorzy starają się dostosować poziom zajęć do wszystkich uczestników. Dodatkowo zajęcia odbywają się na różnym poziomie zaawansowania – począwszy od zajęć typu „basic”, gdzie można zapoznać się z danym stylem tanecznym i nauczyć podstawowych kroków przez zajęcia „intermediate” – poziom średniozaawansowany, aż po „advanced” – zaawansowany. Dodatkowo zawsze organizujemy sporą liczbę godzin zajęć typu „open”, w których każdy może uczestniczyć bez względu na poziom zaawansowania.

Co roku organizujemy jedną lub dwie wycieczki fakultatywne. Nie inaczej będzie w tym roku. Szczegółowy program wycieczek będzie dostępny do końca czerwca na naszej stronie. Każdy uczestnik otrzyma dodatkowo wiadomość mailową o szczegółach planowanych wycieczek, na które obowiązują wcześniejsze zapisy. Są one dodatkowo płatne na spotkaniu organizacyjnym – w pierwszym dniu wyjazdu.

Wszystkie pokoje posiadają klimatyzację.